+strona główna     +dodaj do ulubionych    Urlaub Polen   Karpacz Dziś są imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha
Kamień Pomorski - noclegi, pokoje, kwatery, plan i atrakcje. Wczasy nad morzem

Szukaj na stronieNOCLEGI W POLSCE

noclegi w polsce


LINKI
Karpacz
Karkonosze
Szklarska Poręba
Jelenia Góra

kontakt

Users online: (1)

Ogłoszenia

Ogłoszenia, oferty zapytania użytkowników - Kamień Pomorski

Ogłoszenia Praca - Zatrudnię


Adreams
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Nasza firma pomoże sprostać wyzwaniom jakie stawia Państwu jako pracodawcom rynek pracy. Dzięki naszej wieloletniej strategii i doświadczeniu w zakresie HR jesteśmy realnym wsparciem dla wielu firm i organizacji. Jesteśmy najskuteczniejszą firmą na rynku w Polsce pod względem headhuntingu, sposobów dotarcia do kandydatów, badaniu kompetencji i umiejętności wspomagając się wieloma narzędziami z zakresu selekcji i rekrutacji. Dla naszego klienta - lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce &#; poszukujemy pracowników na stanowisko DORADCA KLIENTA. KAMIEŃ POMORSKI &#;Co oferujemy: - Najwyższe zarobki w handlu branży AGD/IT/RTV - Umowę o pracę bez okresu próbnego - Premie i systemy motywacyjne - Bogaty pakiet Benefitów i dofinansowań (Multisport, ubezpieczenie,&#; ) - Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Możliwość rozwoju kariery zawodowej - Opieka fundacji firmowej w przypadku potrzeby wsparcia dla Ciebie i Twoich bliskich &#;Za co będziesz odpowiedzialny: - Kompleksową obsługę Klienta, doradztwo w zakresie oferowanego sprzętu (wszystkiego Cię nauczymy! :) ) - Realizację celów sprzedażowych Praca idealna dla Ciebie jeśli: - Lubisz handel i kochasz pracę z ludźmi - Angażujesz się w wykonywaną pracę w % - Jesteś gotowy sprostać wyzwaniu bycia DORADCĄ KLIENTA w największej sieci handlowej w Polsce branży AGD/IT/RTV - Chcesz dołączyć do najlepszych! :) Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia .. (Dz.U. Nr. , poz ). WYŚLIJ CV NA: (email ukryty) Tel:
Ogłoszenie opublikowano: 2018-05-18 | ważność :2018-06-17
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:145208
ATERIMA M.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami. Prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski. Opieka nad panem mieszkającym z żoną &#; OFERTA Z PREMIĄ ( &#; + &#; netto premii) Miejsce pracy: Niemcy, Saarbrücken Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe: Poszukujemy Opiekunki do pary seniorów mieszkających w mieście niedaleko granicy francuskiej. Podopieczny ma lat i jest po zawale serca, ma reumatyzm, porusza się przy balkoniku. Jego żona jest osobą sprawną, nosi jedynie aparat słuchowy. Codziennie przychodzi Pflegedienst, aby podać seniorowi insulinę. Seniorka jest samodzielna pod względem higieny. Potrzebna jest osoba, która wesprze seniorkę w prowadzeniu domu. Sklepy i inne punkty usługowe są w pobliżu. Do dyspozycji jest rower. Państwo mieszkają w dużym domu z ogrodem. Dla Opiekunki jest do dyspozycji pokój z balkonem. Jest Internet. Wymagane kwalifikacje: &#; bardzo dobra znajomość języka niemieckiego &#; doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą &#; gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres miesięcy &#; empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej Naszym pracownikom zapewniamy: &#; legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z największych firm na rynku &#; atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek oraz opłacone składki ZUS &#; pełną organizację i pokrycie kosztów podróży &#; sprawdzone i pewne miejsca pracy &#; pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego &#; ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz możliwości Opiekunki &#; stałą, fachową opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów &#; zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy &#; narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji (internetowe i stacjonarne kursy językowe, szkolenia z zakresu opieki nad seniorami) ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: ) Biuro Rekrutacyjne w Szczecinie Ul. Piłsudskiego / tel.: www.aterima-med.pl (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2018-05-02 | ważność :2018-05-30
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:145050
AterimaMed
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami. Prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski. Oferta pracy dla Opiekuna/Opiekunki z czynnym prawem jazdy ( &#; netto /mies.) Miejsce pracy: Niemcy, Monachium Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe: Poszukujemy Opiekuna/Opiekunki do -letniego seniora, który ma początkowe objawy demencji oraz reumatyzm. Pan w domu chodzi przy balkoniku, natomiast na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego. Potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach higieniczno-pielęgnacyjnych. Seniora trzeba zawozić na wizyty lekarskie oraz do dziennego domu opieki. Podopieczny większość dnia spędza oglądając telewizje, lubi spędzać czas na tarasie. Pan mieszka w niewielkim domu sam. W pobliżu są sklepy, apteka, piekarnia. Jest możliwość korzystania z Internetu. Wymagane kwalifikacje: &#; bardzo dobra znajomość języka niemieckiego &#; doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą &#; gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres miesięcy &#; empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej Naszym pracownikom zapewniamy: &#; legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z największych firm na rynku &#; atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek oraz opłacone składki ZUS &#; pełną organizację i pokrycie kosztów podróży &#; sprawdzone i pewne miejsca pracy &#; pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego &#; ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz możliwości Opiekunki &#; stałą, fachową opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów &#; zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy &#; narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji (internetowe i stacjonarne kursy językowe, szkolenia z zakresu opieki nad seniorami) ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: ) Biuro Rekrutacyjne w Szczecinie Ul. Piłsudskiego / tel.: www.aterima-med.pl (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2018-04-11 | ważność :2018-05-11
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:144805
AterimaMed
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami. Prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski. Kwietniowe zastępstwo do mobilnego seniora &#; SPRAWDZONE MIEJSCE PRACY ( &#; netto /mies.) Miejsce pracy: Niemcy, Oberhausen Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe: Poszukujemy Opiekunki do -letniego pana, który porusza się samodzielnie. Na spacerach korzysta z laski. Pan ma początkowe objawy demencji oraz cukrzycę. Codziennie przychodzi Pflegedienst, aby podać seniorowi insulinę. Podopieczny jest osobą bardzo pogodną i towarzyską, lubi rozmawiać, chętnie wychodzi do kawiarni, w niedzielę je obiady w restauracji. Potrzebuje wsparcia w czynnościach związanych z higieną. Na noc przyjmuje tabletki nasenne. Pan mieszka w niewielkim domu sam, zajmuje parter. Opiekunka ma do dyspozycji całe piętro, w tym oddzielną łazienkę. Jest Internet. Wymagane kwalifikacje: &#; bardzo dobra znajomość języka niemieckiego &#; doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą &#; gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres miesięcy &#; empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej Naszym pracownikom zapewniamy: &#; legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z największych firm na rynku &#; atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek oraz opłacone składki ZUS &#; pełną organizację i pokrycie kosztów podróży &#; sprawdzone i pewne miejsca pracy &#; pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego &#; ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz możliwości Opiekunki &#; stałą, fachową opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów &#; zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy &#; narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji (internetowe i stacjonarne kursy językowe, szkolenia z zakresu opieki nad seniorami) ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: ) Biuro Rekrutacyjne w Szczecinie Ul. Piłsudskiego / tel.: www.aterima-med.pl (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2018-03-30 | ważność :2018-04-29
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:144669
AterimaMed
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami. Prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski. Opieka nad spokojnym małżeństwem &#; WIELKANOCNA OFERTA PRACY ( &#; + premia) Miejsce pracy: Niemcy, Saarbrücken Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe: Poszukujemy Opiekunki do pary seniorów mieszkających w uniwersyteckim mieście niedaleko granicy francuskiej. Podopieczna ma lat i jest po zawale serca, ma reumatyzm, porusza się przy balkoniku. Pan ma lata, jest mobilny, ma cukrzycę. Codziennie przychodzi Pflegedienst, aby podać seniorowi insulinę oraz do pomocy przy kąpieli podopiecznej. Senior jest samodzielny pod względem higieny. Należy przygotowywać posiłki zgodne z ustaloną dietą oraz prowadzić dom. Sklepy i inne punkty usługowe są w pobliżu. Do dyspozycji jest rower oraz samochód. Państwo mieszkają w dużym domu z ogrodem. Dla Opiekunki jest do dyspozycji pokój z oddzielną łazienką, jest stałe łącze internetowe. Wymagane kwalifikacje: &#; dobra znajomość języka niemieckiego &#; doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą &#; gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres miesięcy &#; empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej Naszym pracownikom zapewniamy: &#; legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z największych firm na rynku &#; atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek oraz opłacone składki ZUS &#; pełną organizację i pokrycie kosztów podróży &#; sprawdzone i pewne miejsca pracy &#; pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego &#; ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz możliwości Opiekunki &#; stałą, fachową opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów &#; zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy &#; narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji (internetowe i stacjonarne kursy językowe, szkolenia z zakresu opieki nad seniorami) ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: ) Biuro Rekrutacyjne w Szczecinie Ul. Piłsudskiego / tel.: www.aterima-med.pl (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2018-03-19 | ważność :2018-04-18
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:144561
AterimaMed
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami. Prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski. Oferta pracy dla Opiekunki z prawem jazdy &#; PREMIA WIELKANOCNA ( &#; netto /mies.) Miejsce pracy: Niemcy, Münster Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe: Opieki potrzebuje -letni pan, który jest po udarze, porusza się przy balkoniku. Senior potrzebuje wsparcia przy czynnościach związanych z higieną. Nosi pieluchomajtki. Podopieczny ma początkowe objawy demencji. Pan ma apetyt, gotuje się według własnego uznania. Podopieczny chętnie wychodzi na spacery, interesuje się historią. Na zakupy trzeba jeździć samochodem. Podopieczny mieszka w dużym domu, położonym w ładnej i spokojnej okolicy. Opiekunka ma do dyspozycji oddzielny pokój oraz Internet. Wymagane kwalifikacje: &#; komunikatywna znajomość języka niemieckiego &#; doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą &#; gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres miesięcy &#; empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej Naszym pracownikom zapewniamy: &#; legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z największych firm na rynku &#; atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek oraz opłacone składki ZUS &#; pełną organizację i pokrycie kosztów podróży &#; sprawdzone i pewne miejsca pracy &#; pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego &#; ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz możliwości Opiekunki &#; stałą, fachową opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów &#; zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy &#; narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji (internetowe i stacjonarne kursy językowe, szkolenia z zakresu opieki nad seniorami) ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: ) Biuro Rekrutacyjne w Szczecinie Ul. Piłsudskiego / tel.: www.aterima-med.pl (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2018-03-13 | ważność :2018-04-11
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:144484
AterimaMed
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami. Prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski. Praca dla Opiekunki w pobliżu polskiej granicy - PREMIA WIELKANOCNA ( &#; netto /mies.) Miejsce pracy: Niemcy, okolice Berlina Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe: Poszukujemy Opiekunki dla -letniego seniora, który jest po wylewie i porusza się na wózku. Dom jest bardzo dobrze przystosowany do obsługi podopiecznego, są potrzebne uchwyty i poręcze. Podopieczny potrzebuje pomocy w czynnościach higieniczno-pielęgnacyjnych, szczególnie przy kąpieli. Posiłki dla seniora przygotowuje się według własnego uznania, pan je samodzielnie. Zakupy robi Opiekunka, przy większych zakupach może pomóc córka, która mieszka w okolicy. Pan dużo czasu w ciągu dnia spędza oglądając telewizję lub przeglądając gazety. Opiekunka ma oddzielny pokój z osobną łazienką. Jest Internet. Wymagane kwalifikacje: &#; dobra znajomość języka niemieckiego &#; doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą &#; gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres miesięcy &#; empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej Nie spełniasz kwalifikacji? Chcesz zarabiać więcej jako opiekun? Współpracujemy ze szkołami medycznymi gdzie możesz zdobyć kwalifikacje i doświadczenie za darmo. Zapisz się online: zak.edu.pl/zapisz-sie-online Więcej o szkole: https://szczecin.zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-medyczne/opiekun-medyczny Naszym pracownikom zapewniamy: &#; legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z największych firm na rynku &#; atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek oraz opłacone składki ZUS &#; pełną organizację i pokrycie kosztów podróży &#; sprawdzone i pewne miejsca pracy &#; pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego &#; ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz możliwości Opiekunki &#; stałą, fachową opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów &#; zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy &#; narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji (internetowe i stacjonarne kursy językowe, szkolenia z zakresu opieki nad seniorami) ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: ) Biuro Rekrutacyjne w Szczecinie Ul. Piłsudskiego / tel.: www.aterima-med.pl (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2018-03-12 | ważność :2018-04-11
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:144479
Adreams
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
ADREAMS jako marka własna z zakresu produkcji filmowych, doradztwa personalnego oraz marketingu świadczy usługi dla największych podmiotów gospodarczych na rynku z zakresu handlu. Dla naszego klienta - lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce &#; poszukujemy pracowników na stanowisko DORADCA KLIENTA. Miejsce pracy: Kamień Pomorski Idealna praca dla osób, które lubią handel i kochają pracę z ludźmi, angażują się w wykonywaną pracę w % , są gotowi sprostać wyzwaniu bycia DORADCĄ KLIENTA w największej sieci handlowej w Polsce branży AGD/IT/RTV i chcą dołączyć do najlepszych! Oferujemy najwyższe zarobki w handlu branży AGD/IT/RTV, różnego rodzaju systemy motywacyjne podnoszące Twoje wynagrodzenie nawet o %, liczne premie, bogaty pakiet Benefitów i dofinansowań (Multisport, ubezpieczenie,&#; ) oraz elastyczne grafiki pracy! APLIKUJ JUŻ TERAZ -> (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2017-12-21 | ważność :2018-01-20
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:143532
ATERIMA M.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Polsce. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami. Prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski. Oferta opieki nad panem z reumatyzmem ( &#; netto/mies.) Miejsce pracy: Niemcy, okolice Essen Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe: Poszukujemy Opiekunki do pana ( lat) z chorobą reumatyczną. Pan często miewa bóle stawów, przez co bywa rozdrażniony. Na krótkich dystansach porusza się przy balkoniku, w innych przypadkach korzysta z wózka. Pan jest osobą spokojną i stara się być samodzielny. Sam wykonuje czynności higieniczne, potrzebuje jedynie asekuracji. Opiekunka będzie miała za zadanie pomóc podopiecznemu w codziennych czynnościach takich jak poruszanie, prowadzenie domu i organizacja czasu seniorowi. Na miejscu jest rower i dostęp do Internetu. Wymagane kwalifikacje: &#; komunikatywna znajomość języka niemieckiego &#; doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą &#; gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres miesięcy &#; empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej Naszym pracownikom zapewniamy: &#; legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z największych firm na rynku &#; atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek oraz opłacone składki ZUS &#; pełną organizację i pokrycie kosztów podróży &#; sprawdzone i pewne miejsca pracy &#; pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego &#; ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz możliwości Opiekunki &#; stałą, fachową opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów &#; zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy &#; narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji (internetowe i stacjonarne kursy językowe, szkolenia z zakresu opieki nad seniorami) ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: ) Biuro Rekrutacyjne w Szczecinie Ul. Piłsudskiego / tel.: www.aterima-med.pl (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2017-12-20 | ważność :2018-01-19
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:143523
Adreams
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
ADREAMS jako marka własna z zakresu produkcji filmowych, doradztwa personalnego oraz marketingu świadczy usługi dla największych podmiotów gospodarczych na rynku z zakresu handlu. Dla naszego klienta - lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce &#; poszukujemy pracowników na stanowisko DORADCA KLIENTA. Idealna praca dla osób, które lubią handel i kochają pracę z ludźmi, angażują się w wykonywaną pracę w % , są gotowi sprostać wyzwaniu bycia DORADCĄ KLIENTA w największej sieci handlowej w Polsce branży AGD/IT/RTV i chcą dołączyć do najlepszych! Oferujemy najwyższe zarobki w handlu branży AGD/IT/RTV, różnego rodzaju systemy motywacyjne podnoszące Twoje wynagrodzenie nawet o %, liczne premie, bogaty pakiet Benefitów i dofinansowań (Multisport, ubezpieczenie,&#; ) oraz elastyczne grafiki pracy! APLIKUJ JUŻ TERAZ -> (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2017-11-16 | ważność :2017-12-15
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:143192
Netkadra
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra (nr ) oferuje pracowników na różne stanowiska pracy, min: magazynier, operator wózka widłowego, pakowacz, inwentaryzator, operator linii produkcyjnej, operator wprowadzania danych, telemarketer, sprzedawca&#;. Wyślij zapytanie ze strony www.netkadra.pl lub zadzwoń:  
Ogłoszenie opublikowano: 2017-11-14 | ważność :2017-12-14
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:143170
netkadra
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego &#; praca zdalna Wymagania: biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami doskonała znajomość języka polskiego obsługa komputera (MS Office) wykształcenie wyższe gotowość do pracy zdalnej doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy &#; mile widziane Zakres obowiązków: bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych, korekta językowa gotowych tekstów, Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę możliwość dostoisowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.netkadra.pl.
Ogłoszenie opublikowano: 2017-10-19 | ważność :2017-11-17
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:142916
Netkadra
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra (nr ) oferuje pracowników na różne stanowiska pracy, min: magazynier, operator wózka widłowego, pakowacz, inwentaryzator, operator linii produkcyjnej, operator wprowadzania danych, telemarketer, sprzedawca&#;. Wyślij zapytanie ze strony www.netkadra.pl lub zadzwoń:  
Ogłoszenie opublikowano: 2017-10-17 | ważność :2017-11-16
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:142903
ADREAMS
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
ADREAMS jako marka własna z zakresu produkcji filmowych, doradztwa personalnego oraz marketingu świadczy usługi dla największych podmiotów gospodarczych na rynku z zakresu handlu. Dla naszego klienta - lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce &#; poszukujemy pracowników na stanowisko DORADCA KLIENTA. Idealna praca dla osób, które lubią handel i kochają pracę z ludźmi, angażują się w wykonywaną pracę w % , są gotowi sprostać wyzwaniu bycia DORADCĄ KLIENTA w największej sieci handlowej w Polsce branży AGD/IT/RTV i chcą dołączyć do najlepszych! Oferujemy najwyższe zarobki w handlu branży AGD/IT/RTV, różnego rodzaju systemy motywacyjne podnoszące Twoje wynagrodzenie nawet o %, liczne premie, bogaty pakiet Benefitów i dofinansowań (Multisport, ubezpieczenie,&#; ) oraz elastyczne grafiki pracy! APLIKUJ JUŻ TERAZ -> (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2017-10-16 | ważność :2017-11-15
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:142894
Netkadra
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra (nr ) oferuje pracowników na różne stanowiska pracy, min: magazynier, operator wózka widłowego, pakowacz, inwentaryzator, operator linii produkcyjnej, operator wprowadzania danych, telemarketer, sprzedawca&#;. Wyślij zapytanie ze strony www.netkadra.pl lub zadzwoń:  
Ogłoszenie opublikowano: 2017-09-27 | ważność :2017-10-27
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:142745

 następna  »»   z 8
znaleziono 117 obiektów odpowiadającym zapytaniu


Polecamy
Korzystanie z serwisu www.kamienpomorski.popracy.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

| Polanica Zdrój | Jelenia Góra noclegi | Międzyzdroje | Urlop w Polsce | Jelenia Góra | Noclegi w Polsce |

Serwisy turystyczne popracy.pl
Copyright © 2004 - 2020 Tenet